Právě hraje

Právě dohrálo

Míříme do Písku a okolí na 92,2 MHz

RÁDIO BLATNÁ, významně rozšíří pokrytí regionu.

Na podzim 2020 rozšíří řady médií v Písku a okolí regionální rozhlasová stanice Rádio Blatná. Obdržela licenci Rady pro rozhlasové a televizní vysílání a naladit ji bude možné na kmitočtu 92,2 MHz.
Rádio Blatná figuruje na mediálním trhu již od roku 2015. V prvních dvou letech nabízela redakce vysílání pouze po internetu, od roku 2017 je možné ji naladit lokálně v éteru na frekvenci 89,7 FM.
„Vážíme si přízně našich posluchačů a k rozšíření pokrytí přistupujeme velmi zodpovědně a s velkou pokorou. Vnímáme to jako obrovskou výzvu a velký posun. V průběhu července jsme investovali do modernizace celého studia, fungujeme plně digitálně a redaktoři pracují také s novým odbavovacím softwarem,“ říká Josef Týc, držitel licence a jednatel rádia.
Rádio Blatná je primárně hudebním rádiem, které v éteru v Písku a okolí nabídne výběr z toho nejlepšího z hudby od 60. let do současnosti. Zároveň připravuje moderované bloky se zaměřením na zpravodajství z regionů, rozhovory, infotainment, kulturní tipy nebo písničky na přání.